Vytisknout

Neděle: Zdravíme z Pasek! Dojeli jsme v pořádku, přivezli jsme si déšť, ale po obědě se vyjasnilo. K obědu byl guláš a těstoviny. Odpoledne jsme se vydali na průzkum okolí - procházka byla 10 km dlouhá. Sice nás chytil menší deštík, ale poradili jsme si a dali si citronádu v restauraci. Po večeři - bramborová kaše a řízek - jsme hráli míčové hry, skákali na trampolíně a odpočívali.
Pondělí: Probudili jsme se do slunečného ráno, dopoledne jsme hráli hry okolo hotelu, chlapci vyzkoušeli bazén. K obědu bylo vepřové na slanině s rýží a po odpoledním klidu jsme vyrazili na Rozhlednu Štěpánka. Na zpáteční cestě jsme váleli sudy na sjezdovce. Zapečené těstoviny byly k večeři. Den zakončíme diskotékou. 
Úterý: Ráno po snídani jsme se vydali na celodenní výlet k Mumlavskému vodopádu. Cesta byla dlouhá 24 km, děti byly úžasné zvládly to bez řečí. Ti, kteří neměli tolik sil (11), došli jen do Rokytnice nad Jizerou. Za odměnu byla k večeři rajská omáčka s knedlíkem. 
Středa: Dnešní den byl odpočinkový. Dopoledne někteří zašli do krámku nakoupit zásoby a pak jsme odpočívali při hrách. K obědu byly buchtičky s krémem. Odpoledne jsme se rozdělili do skupin a sehráli turnaj ve vybíjené. K večeři byly špagety s boloňskou směsí. 
Foto zde