Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Vážení rodiče předškoláčků,
aby se vaše děti (budoucí prvňáčci) školy nebály a prostředí pro ně nebylo neznámé, připravili jsme pro vás dvě akce:
PUTOVÁNÍ PO ŠKOLE – čtvrtek 23.3.2023 od 16 – 18 hod.
Přijďte si prohlédnout s dětmi školu, zahrát nejrůznější hry, vyzkoušet řadu školních pomůcek a zasoutěžit si.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – úterý 28.3. 2023 od 8 – 14 hod.
V tuto dobu se těšíme na děti ze štětských školek. Ale mohou přijít v dopoledních hodinách i rodiče, a podívat se, jak to u nás vypadá v době výuky. A klidně můžete i nahlédnout do tříd.
Těšíme se na vás.
Mgr. Alexandr Petrišče - ředitel ZŠ