Vytisknout

Dne 29. 3. 2019 se v prostorách místního kina konala soutěž Škola má talent. Celý nápad uspořádat talentovou soutěž vzešel z řad školního parlamentu, který na naší škole působí již několik let. Organizace soutěže se chopila děvčata z 8.B Markéta Platilová a Veronika Volemanová. Soutěž byla určena dětem z prvního stupně a ty si připravily spoustu různých vystoupení od zpěvu, tance, parkouru až po sólo hru na bicí. Celkem se uskutečnilo 18 vystoupení a ukázat svůj talent před plným kinem spolužáků chtělo velkou odvahu.
Děti byly rozděleny do čtyř kategorií. V první kategorii vyhrála Amálie Cruzová, která zpívala píseň Vzorná holka, ke které si připravila i krásnou choreografii. Z dalších kategorií na kov nejcennější dosáhli Oliwia Chalupa (gymnastika), Vendelín Hrovatitsch (bicí) a Nela Tvrdá (zpěv).
Celou soutěží nás provázeli žáci z 8.B Daniel Ivanič, Sára Janků, Ivan Kohoutek a organizátorky soutěže. Ještě jednou bychom chtěli všem poděkovat a těšíme se na příští kolo soutěže Škola má talent. Fotografie na https://www.youtube.com/watch?v=xX2j-wwMvos
žáci 8.B