Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Cesta byla dlouhá a náročná. Všichni jsme v pořádku. Cestování i veškeré rozchody a prohlídky zvládáme bez problémů. Navzájem se počítáme desetkrát, než někam jdeme nebo jedeme.
Pondělí
: Brusel - Atomium s unikátní vyhlídkou, starobylé městečko Bruggy a projížďka na lodích po tamních kanálech. Ubytování v hotelu Formule 1 skromné.
Úterý: Přepravili jsme se přes La Manche do Doveru, navštívili ještě krásnější prastaré městečko Rye, prošli jsme se dlouhou procházkou po překrásných útesech Beachy Head a obdivovali jsme podmořský svět v Aquariu v Brightonu. Večer jsme se ubytovali v rodinách. Celý den pršelo, což nám trochu nezpříjemnilo výhledy, ale zážitky jsou i tak skvělé.
Mgr. Anna Janatková
Fotky zde