Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

“Padá listí ze stromečků, je ho plná zahrada. A co potom padat bude, až to listí opadá?”
Podzim byl krásný: děti vyráběly recy-draky z použitých tašek, tiskátka z jablíček, zúčastnily se drakiády, během které hledaly skřítkův poklad, užily si strašidelnou dušičkovou party s piknikem, během vycházek zavítaly i na placák, aby si vyzkoušely “házet žabky”
pomocí kamínků.
A co nyní? Pomalu se začínáme připravovat na příchod Mikuláše, čerta a andílka, kteří tu budou co nevidět. 
Mockrát děkuji všem rodičům za perfektní přípravu a spolupráci!
Odd. Terezy Navrátilové
Fotky zde