Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Nedělní ráno v 8 hodin jsme si dali sraz na nádraží ve Štětí. I přes vytrvalý déšť nás nic neodradilo, a ani zpoždění vlaku o deset minut nám nevadilo.
Po příjezdu do Ústí jsme se vydali do OD Fórum, kde jsme měli přes dvě hodiny na nadýchání se předvánoční atmosféry Stříbrné neděle. Spoustu z nás si odváželo dárečky pro své nejbližší a samozřejmě došlo i na občerstvení v KFC nebo v horním patře OD.
Jen počasí nám překazilo návštěvu Větruše. Výlet se podařil a rodiče si od nás na chvilku odpočinuli.
Ing. Ladislav Novák
Foto zde