Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Paní učitelka Soňa Jirotová spolu se svou třídou 1.A zvítězila v 6. ročníku celostátního projektu Srdce s láskou darované. Své srdce děti věnovaly dcerám Karla Gotta Nellince a Charlottce. Proč? Aby věděly, že jim přejí jen to nejlepší a drží jim palečky, aby vše zvládaly a byly obklopené lidmi, kterým láska v srdcích nehasne.