Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

od pondělí 30.11.2020 nastupují zpět k prezenční výuce se stálou přítomností ve škole všichni žáci 1.stupně (1.-5.ročník), dále všichni žáci 9.ročníku. 
Žáci 6.-8.ročníku se budou ve škole po týdnu střídat.
Výuka ve škole je pro žáky povinná.
Vyučování bude probíhat dle normálního rozvrhu hodin. 
V hodinách TV budou žáci chodit na vycházky nebo bude probíhat jiná činnost než sportovní, v hodinách HV se bude probírat teorie hudby. 
Prosíme, aby žáci nosili do školy denně 2 čisté roušky. Platí povinnost mít zakrytá ústa a nos po celou dobu přítomnosti žáka ve škole (s výjimkou svačiny a oběda). Dále prosíme, aby žáci měli také mikinu nebo svetr, ve třídách se bude více větrat. 

V případě dotazů pište nebo volejte na telefonní číslo 416 812 307.

II.stupeň
od 30.11. do 4.12.: ve škole 6.A, 7.A, 8.A     doma: 6.B, 7.B, 8.B
od 7.12. do 11.12.: ve škole 6.B, 7.B, 8.B     doma: 6.A, 7.A, 8.A
od 14.12. do 18.12.: ve škole 6.A, 7.A, 8.A     doma: 6.B, 7.B, 8.B
od 21.12.do 22.12.: ve škole 6.B, 7.B, 8.B     doma: 6.A, 7.A, 8.A