Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Vážení rodiče, milí žáci,
od pondělí 12. dubna se vrátí žáci 1.stupně do školy v rotačním systému. Vzhledem k organizačním záležitostem nastoupí v prvním týdnu (12.4. – 16.4) k prezenční výuce děti ze tříd 1.B, 2.B, 3.B, 4.B, 5.B. Ostatní žáci (A třídy) budou dále vzděláváni distančně. V následujícím týdnu dojde k výměně. Výuka pro prezenční i distanční vzdělávání bude probíhat podle rozvrhu ve ŠkoleOnline.
Odpovědi k testování žáků najdete zde: Testování žáků.