Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Ve středu 15. 10. 2014 se někteří žáci naší školy zúčastnili běhu na Mostnou horu v Litoměřicích. Vybraní sportovci (převážně z prvního stupně) si vyzkoušeli běh do kopce a změřili síly s několika dalšími. I když počasí příliš nepřálo a deště bylo víc než dost, skvěle jsme si toto sportovní dopoledne užili a dovezli domů tři medaile. (sta)

1. místo – Patrik Možný (500m)
2. místo – Barbora Klikarová (400m)
2. místo – Alžběta Řeháková (300m)

Fotogalerie k prohlédnutí zde