Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

pondělí 14.června
Dojeli jsme v pořádku, ubytovali jsme se ve srubu, k obědu byl kuskus se směsí. Odpoledne jsme se rozdělili do dvou skupin a vyzkoušeli jsme lezeckou stěnu a vysoká lana. První skupina stihla ještě paintball a druhá skupina rafty. K večeři byl bramborový guláš. Po večeři jsme si užili míčové hry a zatančili.
Pozdravujeme všechny do Štětí.
úterý 15.června
Dnešní den jsme si užili. Obě dvě skupiny si vyzkoušely bungee running, Jákobův žebřík a Karlštejn (interaktivní strašidelná věž plná bubáků). Během těchto aktivit hrají děti hry. Den jsme zakončili noční hrou. 
K obědu byly špecle a omáčka z pečených paprik, k večeři brambory a sekaná.
středa 16.června
Dopoledne bylo krásné sluneční počasí, hráli jsme hry a pak s radostí si užili bazén. Po výborné svíčkové a poledním klidu jsme šli na free fall. Skočit ze 13 metrů vysoké věže chce notnou dávku odhodlání. Zvládli to všichni. Do večeře jsme si ještě zastříleli z luku. První skupina měla rafty a druhá skupina bojovala s nízkými lany. Večer jsme stihli ještě noční hru Dolmen. 
čtvrtek 17.června
Opět jsme zažili příjemný den. Koně, bungee trampolíny, Sherwood (interaktivní hra) a večer táborák. Zítra nás čekejte okolo poledne. 
Děkujeme všem za úžasnou školu v přírodě. :-)
Fotky zde