Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

V pátek 1. dubna se konala v družině p. vychovatelky Romči PRUHOVANÁ PÁRTY.
Děti se opravdu snažily obléknout si na sebe co nejvíce různého oblečení (ponožky, trička, mikiny, čepice, sukně, legíny ....) s proužkem.
Byla totiž vyhlášena soutěž - velká odměna čeká toho kdo bude mít nejvíce pruhovaného oblečení :).
Vítězem se stala Kája, která si z domova donesla devět kousků! Gratulujeme.
A samozřejmě nechyběly soutěže o ceny a tanec.
Romana Hrovatitschová
Foto zde