Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Krásné chvíle předvánočního souznění... Taková byla atmosféra akce, kterou v pátek 12.12. pro starší školáky připravila paní učitelka Markéta Cruzová. Holky a kluci společně zpívali vánoční písničky, které se naučili v hodinách angličtiny a hudební výchovy. Melodie zněly na schodech v prostorách druhého stupně a nádherně se rozléhaly po celé škole. Bylo úžasné vidět, jaké nadšení všechny doprovází a s jakým zápalem se společného zpívání zhostili... (ben)

Fotogalerie k prohlédnutí zde