Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Dlouhé nohy, obrovské černé oči i knírek pod nosem. Je mnohdy až neuvěřitelné, co všechno děti dokáže zaujmout, když mají ztvárnit člověka. A když dostanou do ruky modelínu, jejich představivost pracuje na plné obrátky.
Pvňáčci v 1.A se v prvouce učí o lidském těle. Plastelína byla příjemným prostředkem k jejich kreativitě. O tom, jak se jim podařilo vymodelovat rodiče, prarodiče, sourozence či kamarády, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Fotogalerie k prohlédnutí zde