Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Školní družina oslavila čas masopustu dětským karnevalem. Piráti, pohádkové postavičky, tanečnice, zvířátka, masky všeho druhu... promenáda s tanečkem, oblíbené stavění kostek na čas, židličková, sochy, speciální vystoupení mažoretky a gymnastky, vyhodnocení nejlepší masky a tanečníků... barvící lízátka za odměnu, lipové zmrzlinky pro všechny, tak by se dalo shrnout jedno příjemně strávené odpoledne ve školní družince. (nav)

Fotogalerie k prohlédnutí zde