Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Holky - šikulky, jinak se to napsat nedá. Již po třetí v řadě nás v Litoměřicích nikdo neporazil. Vyhrály jsme čtyři zápasy a v pátek 28.4. vyrážíme do Chomutova na krajské finále. Věřím, že dívkám opět nebude chybět bojovnost a ukážeme "na kraji", že jsme zvítězily právem v okresním kole.Holky, držíme pěsti :)
Romana Hrovatitschová
Fotky zde