Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Další velice vydařená akce proběhla z pátku  26.5.2017 na sobotu 27.5.2017. V 18.00 hodin se děti sešly před družinkou (bylo jich 18), donesly si spacáky, karimatky a nějakou dobrůtku na snídani. Čekalo je menší překvapení, po odložení všech věcí, se vydaly s p.vychovatelkou Káťou hledat Romču, která připravila šipkovanou s několika lehkými úkoly, cíl byl u Labe, kde bylo dětem připraveno občerstvení (hranolky, buřtíky, limča). Po náročném odpoledni a večeru plném zážitků, ulehly do spacáků a usnuly "jak mimina". 
Romana Hrovatitschová
Fotky zde