Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

4.10. mají všechna zvířátka svůj den, svátek. V Dobříni žije u paní Míly spousta  opuštěných kočiček, o které se stará ve dne v noci.  Jistě si umíte představit kolik úsilí a starostí to obnáší...Jelikož máme rádi zvířátka - my děti :)  - tak naše paní učitelka vyhlásila sbírku dobrot pro tento útulek. Během týdne  děti - hlavně z prvního stupně - nanosily opravdu dostatečné množství různých kapsiček, paštik nebo granulí. Vše se naložilo do auta a paní učitelka se už nemohla dočkat až předá kočičkám všechny mňamky, na kterých si alespoň pár dní pochutnají.
Moc děkujeme ostatním dětem a rodičům za pochopení a za odměnu se mohou s námi dětmi do Dobříně kdykoliv na kočičky  podívat jak se jim daří.
Žáci 2.B
Fotky zde