Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Pokud se Vám dnes zdálo, že se 4. A červenala, všimli jste si správně. Kluci i holky z této třídy se totiž oblékli do zbrusu nových třídních triček. Dostali je jako anonymní sponzorský dar a trika vnesla do dnešního dne spoustu radosti. Potěšilo nás, že nám náš model, na jehož návrhu se děti podílely, ostatní žáci i učitelé chválili. Na škole v přírodě a dalších společných akcích se určitě neztratíme v davu. Víme, že máme před sebou období výrazného růstu a počítáme s tím, že si trika užijeme ještě několik společných let.
Nezapomeňte: Žehlit jen naruby a prát na 40°, ať nám dlouho vydrží :-)!
Mgr. Stanislava Honcová
Fotky zde