Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Šiju, šiju si botičky .....
ani ne tak do sucha a do vodičky, jako pro Mikuláše. Do těch jsme se pustili ve 4.A. A dařilo se nám. Mikuláš určitě zíral, co všechno dokážeme a jak jsme šikovní. Bohužel, stroj byl jen jeden a na všechny se prostě nedostalo. Řekli jsme si, že to nevadí. Ti, co punčochu nestihli, si prostě udělají operativně něco jiného. Však se blíží Vánoce a není nad rukodělné dárky "od srdce". Jaké? To je přeci překvapení.
Mgr. Stanislava Honcová
Fotky zde