Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Vánoční náladu jsme si náležitě užili - zdobení stromečku, cukrátek, nácvik koled, výroba domácího dětského punče, vánočních přáníček, výzdoba prostor, družinová besídka.......
........po  prázdninách nás čekali Tři králové, a protože máme též rádi kulturu, kromě výroby korunek, nacvičili jsme divadelní scénku, která vystihuje naše dějiny - POUR FÉLICITER 2018 i Vám!
Tereza Navrátilová
Fotky zde