Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

V pátek 9. 2. 2018 začíná celosvětová sportovní událost - zimní olympiáda, která se letos koná v jihokorejském Pchjongčchangu. 
Děti z 1.B si v hodině výtvarné výchovy pověděly, co se na takové olympiádě děje, jaké jsou sportovní disciplíny, jak často se hry konají a co znamenají barvy olympijských kruhů. Poté si je sami prvňáčci zkusili vyrobit. Během jarních prázdnin budeme sledovat, jak mnoho českých reprezentantů změří síly se sportovci z celého světa a všichni z 1.B jim budou držet palce, aby získali, co nejvíce medailí. 
Mgr. Monika Bravencová
Fotky zde