Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Dne 19. 4. 2018 se na Stadionu ve Štětí odehrálo Okrskové kolo v Mc Donald´s Cup.
V kategorii A – mladší děti naši žáci vyhráli a postupují do Okresního kola v Roudnici nad Labem.
Sestava:
Rous L., Frýda, Merhautová, Vrňák, Dirda, Kýček, Pačes, Jakl, Štefl, Homoliak

V kategorii B – starší děti naši fotbalisté s přehledem vyhráli, a taktéž postupují do Okresního kola v Roudnici nad Labem.
Sestava:
Kosorič Dragan - Chromý Roman, Chromý Jan, Dvořák, Kosorič David, Malina Daniel, Malina Lukáš, Řechtáček, Vlček, Hůrka, Salka, Šedivý
Všem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů v Okresním kole.
Ing.Ladislav Novák
Foto zde