Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Dne 2. a 3. 5. 2018 se na Stadionu Pod Lipou v Roudnici nad Labem konalo Okresní finále Mc Donald´s Cup.
V kategorii A – mladší děti naši žáci skončili těsně za pohárovým místem na 4. místě.
Sestava: Jakl - Rous L., Frýda, Merhautová, Vrňák, Dirda, Kýček, Pačes, Štefl, Homoliak
V kategorii B – starší děti naši fotbalisté s přehledem vyhráli, když porazili v základní skupině celek Lovosic 6:1, ZŠ Školní Roudnice nad Labem 4:1, ZŠ Třebívlice 12:0.
Ve finále si to rozdali s vítězem druhé skupiny ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 4:2 a zajistili si tak postup do Krajského finále v Mostě dne 17. 5.2018.
Sestava: Kosorič Dragan - Chromý Roman, Chromý Jan, Dvořák, Kosorič David, Malina Daniel, Malina Lukáš, Řechtáček, Vlček, Hůrka, Salka, Šedivý
Všem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a přejeme starším dětem hodně úspěchů v Krajském kole. Zároveň tímto chceme poděkovat rodičům za pomoc při zabezpečení odvozu na turnaj.
Ing.Ladislav Novák
Fotky zde