Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Ve čtvrtek 3.května vyrazili prvňáčci na výlet. Cílem byla Čokoládovna Rodas v Šestajovicích. Dozvěděli se zde něco o výrobě čokolády. Kromě ochutnávání, na které se těšili asi nejvíc, si vyrobili vlastní tabulku čokolády s originálním zdobením a pro maminky k svátku čokoládová srdíčka. Součástí areálu je také mini Zoo. Domů odjížděli spokojení, se spoustou dojmů a dárečků.
Mgr.Lenka Bradáčová
Fotky zde