Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu a ruštinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie a dvě oddělení pro dyslektické děti.

Novinky z naší školy

Co najdeš v trávě? Co v ní leze za broučky? Co se na ní pase? Co je nad loukou? Slunce, nebe, mraky, duha ....slunéčko sedmitečné, včelka, koníček, kravička....To vše mohly děti nakreslit v kruhu mezi věžovými domy a po roce opět ze šedi chodníku vytvořit rozkvetlý :).
Spolupráce se ZŠ T.G.M.  je vždy báječná a plná skvělých myšlenek, nápadů a her. I letos - 10.5.2018 tomu tak bylo. Děti byly báječné, zapojily se do všeho s velkým nadšením.  A jako vždy - těšíme se na další spolupráci s bezva vychovatelkami a dětmi z ostatních škol ve Štětí.
Romana Hrovatitschová
Foto zde