Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

“Anděl seděl na obláčku- čáry, máry, čaroval. Vyčaroval Mikuláše, moc se z toho radoval. Pozor na to, milé děti, čarování není žert. Něco se mu nepovedlo, a tak přibyl
čert!”
Dodržování tradic je velmi důležité – děti z prvního stupně byly na krásném divadelním představení ve štětském kině,  2.B. měla vyučování v kostýmech a plna očekávání, tak jako všichni, přivítala Mikuláše s jeho pomocníky, v družině jsme se již tradičně sešli na Mikulášsko-andělsko-čertím reji.

Chválím za perfektní přípravu!
Přejeme i Vám krásný adventní čas.
Tereza Navrátilová 
Fotky zde