Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Dne 1. 10. se v zámeckém parku v Ploskovicích konal závod v přespolním běhu. Dívčí družstvo (4. – 5. třída) dovezlo domů pohár za třetí místo. Chlapci bohužel dosáhli místa čtvrtého, ale v jednotlivcích se umístili na předních pozicích. Medaile za jednotlivce jim utekla doslova o jeden metr. Kategorie mladších žáků a žákyň (6. – 7. třída) soutěžila pouze v jednotlivcích, avšak dívky i chlapci dosáhli velmi pěkných výsledků.

Fotogalerie k prohlédnutí zde

(sta)