Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

37 žáků naší školy absolvovalo od 19. do 26. února 2019 lyžařský výcvik ve Smržovce. Sníh, mráz a sluníčko - počasí jako na objednávku. Místní Skiareál Filip je pro lyžařský kurz přímo ideální. Lyžaři i snowboardisté celý týden pilně trénovali a své dovednosti pak využili při závodech ve slalomu. Zázemí v penzionu Červená Karkulka nemá chybu. Večerní aktivity - soutěže, hry a diskotéky si také všichni užili. Úspěšně jsme zvládli i komplikovanou cestu do bazénu v Liberci. Všichni byli spokojení a někteří se již těší, že pojedou i příští rok. Velký dík patří všem instruktorům.
Mgr. Lenka Bradáčová
Fotky zde