Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

První pololetí jsme my čtvrťáci ukončili večerem plným různých akcí, které pro nás připravily paní učitelky. Nejdříve jsme si po škole "zaběhali" a hledali lístečky, z kterých jsme museli složit tajenku týkající se známého spisovatele Andersena. Po 20 hodině jsme se odebrali do tělocvičny  - "áčko" proti "béčku" si zahrálo různé míčové hry, soutěže na rychlost i postřeh a sílu. Kdo vyhrál, nebylo důležité....Před spaním jsme se podívali na pohádku a popřáli jsme si krásnou dobrou noc. I tato akce byla velice povedená, budeme na ní rádi vzpomínat.
Třída 4.A, 4.B 
Fotky zde