Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Rok utekl jako voda a v naší škole se opět konalo školní kolo v RECITACI. Svoji básničku přišlo zarecitovat 42 žáků. Všechny děti zvládly svá vystoupení na jedničku… Vyhrát však všichni nemohli. Porota ocenila v každé kategorii ty nejlepší. Ostatní ale nemuseli být smutní – všichni dostali „něco na zub“ a na památku si odnesli diplom za účast.
A jak to dopadlo?
Kategorie 2. a 3. tříd:    1. místo:   AMÁLIE CRUZOVÁ (3.A)
                                   2. místo:   LEONA NÁVOJOVÁ (3.A)
                                  
3. místo:   JAKUB MATOUŠEK (3.A)
Kategorie 4. a 5. tříd:     1. místo:   LUKÁŠ NOVOTNÝ (5.A)
                                  
2. místo:   BARBORA POUSTKOVÁ (4.B)
                                  
3. místo:   MILAN BĚLČÁK (5.B)
Kategorie 2. stupně:    1. místo:   ELIŠKA JIROTOVÁ (7.B)
                                
2. místo:   KAROLÍNA SVOBODOVÁ (6.A)
Všechny děti si zaslouží pochvalu za přípravu, odvahu, skvělý výkon, ale i za vzorné a přátelské chování po celou dobu soutěže.
Mgr. Soňa Jirotová
Fotky zde