Naše moto:  Do školy s chutí a bez obav
 

Charakteristika Základní školy Štětí, Školní 559

Jsme základní školou, ve které vyučujeme podle vzdělávacího programu Do školy s chutí a bez obav. V prvním ročníku se dětí učí číst metodou Sfumato, v této třídě také začínají s výukou angličtiny. Pro žáky vyšších ročníků nabízíme jako druhý jazyk němčinu. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi. Využíváme elektronické žákovské knížky a třídní knihy v systému Škola on-line. Podporujeme maximální rozvoj dětí s vývojovými poruchami – jsou zřízena tři oddělení logopedie,předmět speciální pedagogické péče a pedagogická intervence.
Od 1.7.2019 je pověřenec GDPR pro naši školu Ing. Jiří Tyšer.

Novinky z naší školy

Žáci i zaměstnanci naší školy stále sbírají plastová víčka. Jejich sbírka slouží na pomoc nemocnému Hynečkovi ze Slaného. Za 1kg víček dostává rodina 7,-Kč na léčbu. Děti tímto způsobem nejen třídí odpad, ale hlavně pomáhají tam, kde je třeba.
Do Slaného tentokrát putovalo skvělých 977kg!!! Rodiče Hynečka tímto všem „sběračům“ děkují.
Mgr. Soňa Jirotová
Foto zde